IDT70T3399S166DD
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT70T3399S166DD
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 2M PARALLEL 144TQFP
Duomenų lapai: IDT70T3399S166DD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT70T3399S166DD specifikacijos
Dalies numeris IDT70T3399S166DD Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4487 pcs Duomenų lapas IDT70T3399S166DD.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.4 V ~ 2.6 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 144-TQFP (20x20)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LQFP Exposed Pad Kiti vardai 70T3399S166DD
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 2Mb (128K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 144-TQFP (20x20) Laikrodžio dažnis 166MHz