IDT70P3537S250RM
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT70P3537S250RM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT70P3537S250RM
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 576FCBGA
Duomenų lapai: IDT70P3537S250RM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT70P3537S250RM specifikacijos
Dalies numeris IDT70P3537S250RM Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4989 pcs Duomenų lapas IDT70P3537S250RM.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 1.9 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Tiekėjo prietaisų paketas 576-FCBGA (25x25)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 576-BBGA, FCBGA Kiti vardai 70P3537S250RM
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (512K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 250MHz 6.3ns 576-FCBGA (25x25) Laikrodžio dažnis 250MHz