IDT6116LA45SOI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT6116LA45SOI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Duomenų lapai: IDT6116LA45SOI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT6116LA45SOI specifikacijos
Dalies numeris IDT6116LA45SOI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5341 pcs Duomenų lapas IDT6116LA45SOI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai 6116LA45SOI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount