IDT6116LA45SOGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT6116LA45SOGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Duomenų lapai: IDT6116LA45SOGI.pdf
  • Pranešimas
IDT6116LA45SOGI specifikacijos
Dalies numeris IDT6116LA45SOGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4511 pcs Duomenų lapas IDT6116LA45SOGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai 6116LA45SOGI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount