FXO-PC735RGB-312.5
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FXO-PC735RGB-312.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXO-PC735RGB-312.5
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.FXO-PC735RGB-312.5.pdf2.FXO-PC735RGB-312.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FXO-PC735RGB-312.5 specifikacijos
Dalies numeris FXO-PC735RGB-312.5 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15921 pcs Duomenų lapas 1.FXO-PC735RGB-312.5.pdf2.FXO-PC735RGB-312.5.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FXO-PC73
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai 631-1217
631-1217-1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 312.5MHz
Išsamus aprašymas 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA