FXO-LC730R-650
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
FXO-LC730R-650 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXO-LC730R-650
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.FXO-LC730R-650.pdf2.FXO-LC730R-650.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FXO-LC730R-650 specifikacijos
Dalies numeris FXO-LC730R-650 Gamintojas IDT, Integrated Device Technology Inc
apibūdinimas OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2679 pcs Duomenų lapas 1.FXO-LC730R-650.pdf2.FXO-LC730R-650.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija XPRESSO™ FXO-LC73
RoHS statusas Cut Strip Reitingai -
Polarizacija 6-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 771-650-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas FXO-LC730R-650 Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnio tolerancija ±100ppm Dažnumas - 1 rezultatas -
Dažnumas 650MHz Išplėstas aprašymas 650MHz LVDS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 100mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) LVDS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 100mA