844003BGI-01LFT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844003BGI-01LFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNTHESIZER 3LVDS 24-ETSSOP
Duomenų lapai: 844003BGI-01LFT.pdf
  • Pranešimas
844003BGI-01LFT specifikacijos
Dalies numeris 844003BGI-01LFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5693 pcs Duomenų lapas 844003BGI-01LFT.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 2:3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVDS Kiti vardai ICS844003BGI-01LFT
ICS844003BGI-01LFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVCMOS, LVTTL, Crystal
Dažnumas - maks 680MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No