844003BGI-01LF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 844003BGI-01LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNTHESIZER 3LVDS 24-ETSSOP
Duomenų lapai: 844003BGI-01LF.pdf
  • Pranešimas
844003BGI-01LF specifikacijos
Dalies numeris 844003BGI-01LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4320 pcs Duomenų lapas 844003BGI-01LF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP-EP Serija FemtoClock®
Santykis - įvestis: išvestis 2:3 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Išvestis LVDS Kiti vardai 800-2243
ICS844003BGI-01LF
ICS844003BGI-01LF-ND
ICS844003BGI01LF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVCMOS, LVTTL, Crystal
Dažnumas - maks 680MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No