83PN625DKILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
83PN625DKILFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83PN625DKILFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN
Duomenų lapai: 83PN625DKILFT.pdf
  • Pranešimas
83PN625DKILFT specifikacijos
Dalies numeris 83PN625DKILFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4417 pcs Duomenų lapas 83PN625DKILFT.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VFQFPN (5x7) Serija FemtoClock® NG
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-VQFN Exposed Pad PLL Yes
Išvestis LVPECL Kiti vardai ICS83PN625DKILFT
ICS83PN625DKILFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 625MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No