83PN625DKILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
83PN625DKILF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83PN625DKILF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN
Duomenų lapai: 83PN625DKILF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
83PN625DKILF specifikacijos
Dalies numeris 83PN625DKILF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4528 pcs Duomenų lapas 83PN625DKILF.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.465 V Įveskite Frequency Synthesizer
Tiekėjo prietaisų paketas 10-VFQFPN (5x7) Serija FemtoClock® NG
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 10-VQFN Exposed Pad PLL Yes
Išvestis LVPECL Kiti vardai 800-2672
ICS83PN625DKILF
ICS83PN625DKILF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 625MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No