72V845L15PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V845L15PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
Duomenų lapai: 72V845L15PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V845L15PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V845L15PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4765 pcs Duomenų lapas 72V845L15PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai 800-2343
IDT72V845L15PFI
IDT72V845L15PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (4K x 18 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA