72V845L15PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V845L15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
Duomenų lapai: 72V845L15PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
72V845L15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V845L15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2497 pcs Duomenų lapas 72V845L15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai IDT72V845L15PFGI
IDT72V845L15PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (4K x 18 x 2)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Bi-Directional
Bazinės dalies numeris 72V845 Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V84L15PA
72V84L15PA
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP
Sandelyje: 4873 pcs
parsisiųsti: 72V84L15PA.pdf
RFQ
72V845L10PF8
72V845L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
Sandelyje: 4282 pcs
parsisiųsti: 72V845L10PF8.pdf
RFQ
72V845L10PF
72V845L10PF
parsisiųsti: 72V845L10PF.pdf
72V845L15PF8
72V845L15PF8
parsisiųsti: 72V845L15PF8.pdf
72V845L15PF
72V845L15PF
parsisiųsti: 72V845L15PF.pdf
72V845L20PF
72V845L20PF
parsisiųsti: 72V845L20PF.pdf
72V845L10PFG
72V845L10PFG
parsisiųsti: 72V845L10PFG.pdf
72V845L20PF8
72V845L20PF8
parsisiųsti: 72V845L20PF8.pdf
72V845L15PFI
72V845L15PFI
parsisiųsti: 72V845L15PFI.pdf
72V845L10PFG8
72V845L10PFG8
parsisiųsti: 72V845L10PFG8.pdf
72V845L15PFGI8
72V845L15PFGI8
parsisiųsti: 72V845L15PFGI8.pdf
72V845L15PFI8
72V845L15PFI8
parsisiųsti: 72V845L15PFI8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus