72V83L20PAGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V83L20PAGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO ASYNCH 1024X18 56TSSOP
Duomenų lapai: 72V83L20PAGI8.pdf
  • Pranešimas
72V83L20PAGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V83L20PAGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6683 pcs Duomenų lapas 72V83L20PAGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 56-TSSOP
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Kiti vardai IDT72V83L20PAGI8
IDT72V83L20PAGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 36K (2K x 9 x 2)
Funkcija Asynchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 33.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA Autobusas kryptimi Uni-Directional