72V83L20PA8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V83L20PA8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ASYNCH FIFO 1024X18 56TSSOP
Duomenų lapai: 1.72V83L20PA8.pdf2.72V83L20PA8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V83L20PA8 specifikacijos
Dalies numeris 72V83L20PA8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4409 pcs Duomenų lapas 1.72V83L20PA8.pdf2.72V83L20PA8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 56-TSSOP
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Kiti vardai IDT72V83L20PA8
IDT72V83L20PA8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 36K (2K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 33.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA