72V82L20PAI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V82L20PAI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO ASYNCH 1KX9 56TSSOP
Duomenų lapai: 72V82L20PAI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V82L20PAI specifikacijos
Dalies numeris 72V82L20PAI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4006 pcs Duomenų lapas 72V82L20PAI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 56-TSSOP
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Kiti vardai IDT72V82L20PAI
IDT72V82L20PAI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 18K (1K x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 33.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA