72V82L20PAGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V82L20PAGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 1KX9 56TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
72V82L20PAGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V82L20PAGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 8964 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 56-TSSOP
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Paketas / dėžutė 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (1K x 9 x 2)
Funkcija Asynchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 33.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Autobusas kryptimi Uni-Directional