72V811L10TFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V811L10TFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 512X9 SYNC DUAL 64TQFP
Duomenų lapai: 72V811L10TFG.pdf
  • Pranešimas
72V811L10TFG specifikacijos
Dalies numeris 72V811L10TFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4635 pcs Duomenų lapas 72V811L10TFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V811L10TFG
IDT72V811L10TFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (512 x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Sandelyje: 4567 pcs
parsisiųsti: 72V811L15PF.pdf
RFQ
72V811L10TF
72V811L10TF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP
Sandelyje: 4445 pcs
parsisiųsti: 72V811L10TF.pdf
parsisiųsti: 72V811L10PF.pdf
72V811L10TF8
72V811L10TF8
parsisiųsti: 72V811L10TF8.pdf
72V811L15PFI
72V811L15PFI
parsisiųsti: 72V811L15PFI.pdf
parsisiųsti: 72V805L20PF.pdf
72V811L15PFGI8
72V811L15PFGI8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 512X9 64-TQFP
parsisiųsti:
72V811L10TFG8
72V811L10TFG8
parsisiųsti: 72V811L10TFG8.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus