72V811L10TF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V811L10TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V811L10TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V811L10TF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V811L10TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4839 pcs Duomenų lapas 72V811L10TF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V811L10TF8
IDT72V811L10TF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 9K (512 x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Sandelyje: 5999 pcs
Sandelyje: 3182 pcs
parsisiųsti: 72V811L15PFGI.pdf
RFQ
72V811L10TFG8
72V811L10TFG8
parsisiųsti: 72V811L10TFG8.pdf
72V805L15PF8
72V805L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 256X18 15NS 128QFP
parsisiųsti: 72V805L15PF8.pdf
72V811L10TFG
72V811L10TFG
apibūdinimas: IC FIFO 512X9 SYNC DUAL 64TQFP
parsisiųsti: 72V811L10TFG.pdf
parsisiųsti: 72V805L20PF8.pdf
72V811L15PFGI8
72V811L15PFGI8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 512X9 64-TQFP
parsisiųsti:
parsisiųsti: 72V805L20PF.pdf
72V811L10TF
72V811L10TF
parsisiųsti: 72V811L10TF.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus