72V805L10PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V805L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 256X18 128TQFP
Duomenų lapai: 72V805L10PFG8.pdf
  • Pranešimas
72V805L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V805L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5116 pcs Duomenų lapas 72V805L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties dydis 9K (256 x 18 x 2) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Bi-Directional
Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V811L10PF8
72V811L10PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP
Sandelyje: 4196 pcs
parsisiųsti: 72V811L10PF8.pdf
RFQ
72V805L10PF
72V805L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 256X18 10NS 128QFP
Sandelyje: 5367 pcs
parsisiųsti: 72V805L10PF.pdf
RFQ
72V805L15PF
72V805L15PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 256X18 15NS 128QFP
parsisiųsti: 72V805L15PF.pdf
72V805L20PF
72V805L20PF
parsisiųsti: 72V805L20PF.pdf
72V805L20PF8
72V805L20PF8
parsisiųsti: 72V805L20PF8.pdf
72V801L20PF8
72V801L20PF8
apibūdinimas: IC SYNC FIFO 256X9 20NS 64QFP
parsisiųsti: 72V801L20PF8.pdf
72V805L15PF8
72V805L15PF8
parsisiųsti: 72V805L15PF8.pdf
72V801L20TF
72V801L20TF
parsisiųsti: 72V801L20TF.pdf
72V801L20TF8
72V801L20TF8
parsisiųsti: 72V801L20TF8.pdf
72V811L10PF
72V811L10PF
parsisiųsti: 72V811L10PF.pdf
72V805L10PF8
72V805L10PF8
parsisiųsti: 72V805L10PF8.pdf
72V805L10PFG
72V805L10PFG
apibūdinimas: IC MEM FIFO 256X18 128TQFP
parsisiųsti: 72V805L10PFG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus