72V801L20TF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V801L20TF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNC FIFO 256X9 20NS 64QFP
Duomenų lapai: 72V801L20TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V801L20TF specifikacijos
Dalies numeris 72V801L20TF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4582 pcs Duomenų lapas 72V801L20TF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V801L20TF
IDT72V801L20TF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5K (256 x 9 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA