72V3641L20PQF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3641L20PQF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNCFIFO 1024X36 20NS 132QFP
Duomenų lapai: 72V3641L20PQF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V3641L20PQF specifikacijos
Dalies numeris 72V3641L20PQF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas 72V3641L20PQF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered Kiti vardai IDT72V3641L20PQF
IDT72V3641L20PQF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (1K x 36)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400µA
Autobusas kryptimi Bi-Directional Bazinės dalies numeris 72V3641
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3640L7-5PFI8
72V3640L7-5PFI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 1024X36 128TQFP
Sandelyje: 4791 pcs
parsisiųsti: 72V3640L7-5PFI8.pdf
RFQ
72V3642L10PF
72V3642L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 3.3V CMOS 120-TQFP
Sandelyje: 5311 pcs
parsisiųsti: 72V3642L10PF.pdf
RFQ
72V3642L15PF8
72V3642L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 1MX72 15NS 120QFP
parsisiųsti: 72V3642L15PF8.pdf
72V3640L7-5PFGI8
72V3640L7-5PFGI8
apibūdinimas: IC MEM FIFO 1024X36 128-TQFP
parsisiųsti: 72V3640L7-5PFGI8.pdf
72V3642L10PF8
72V3642L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP
parsisiųsti: 72V3642L10PF8.pdf
72V3642L10PFG
72V3642L10PFG