72V3641L15PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3641L15PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3641L15PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 120TQFP
Duomenų lapai: 72V3641L15PFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V3641L15PFG specifikacijos
Dalies numeris 72V3641L15PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2800 pcs Duomenų lapas 72V3641L15PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 120-LQFP Kiti vardai IDT72V3641L15PFG
IDT72V3641L15PFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (1K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz