72V3640L6PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3640L6PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 1024X36 128-TQFP
Duomenų lapai: 72V3640L6PFG8.pdf
  • Pranešimas
72V3640L6PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V3640L6PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5765 pcs Duomenų lapas 72V3640L6PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties dydis 36K (1K x 36) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional