72V3640L6BB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3640L6BB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 1024X36 6NS 144-BGA
Duomenų lapai: 1.72V3640L6BB.pdf2.72V3640L6BB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
72V3640L6BB specifikacijos
Dalies numeris 72V3640L6BB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2828 pcs Duomenų lapas 1.72V3640L6BB.pdf2.72V3640L6BB.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai IDT72V3640L6BB
IDT72V3640L6BB-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (1K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V3640 Prieigos laikas 4ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V3640L15PFI
72V3640L15PFI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 1024X36 15NS 128-TQFP
Sandelyje: 5088 pcs
parsisiųsti: 72V3640L15PFI.pdf
RFQ
72V3640L15PF8
72V3640L15PF8
Sandelyje: 5641 pcs
parsisiųsti: 72V3640L15PF8.pdf
RFQ
72V3640L6PFG
72V3640L6PFG
apibūdinimas: IC MEM FIFO 1024X36 128-TQFP
parsisiųsti: 72V3640L6PFG.pdf
72V3640L10PF8
72V3640L10PF8
parsisiųsti: 72V3640L10PF8.pdf
72V3640L15PF
72V3640L15PF
parsisiųsti: 72V3640L15PF.pdf
72V3640L6PF
72V3640L6PF
apibūdinimas: IC FIFO SS 1024X36 6NS 128-TQFP
parsisiųsti: 72V3640L6PF.pdf
72V3640L15PFI8
72V3640L15PFI8
parsisiųsti: 72V3640L15PFI8.pdf
72V3640L6PF8
72V3640L6PF8
parsisiųsti: 72V3640L6PF8.pdf
72V3640L6PFG8
72V3640L6PFG8
parsisiųsti: 72V3640L6PFG8.pdf
72V3640L6BB8
72V3640L6BB8
apibūdinimas: IC FIFO SS 1024X36 6NS 144-BGA
parsisiųsti: 72V3640L6BB8.pdf
72V3640L7-5BB
72V3640L7-5BB
apibūdinimas: IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 144BGA
parsisiųsti: 72V3640L7-5BB.pdf
72V3640L10PF
72V3640L10PF
parsisiųsti: 72V3640L10PF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus