72V3632L15PQF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3632L15PQF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC BIFIFO 512X36X2 15NS 132QFP
Duomenų lapai: 72V3632L15PQF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V3632L15PQF specifikacijos
Dalies numeris 72V3632L15PQF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6030 pcs Duomenų lapas 72V3632L15PQF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered Kiti vardai IDT72V3632L15PQF
IDT72V3632L15PQF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (512 x 36 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA