72V3632L10PQF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V3632L10PQF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC BIFIFO 512X36X2 10NS 132QFP
Duomenų lapai: 72V3632L10PQF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V3632L10PQF specifikacijos
Dalies numeris 72V3632L10PQF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4932 pcs Duomenų lapas 72V3632L10PQF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered Kiti vardai IDT72V3632L10PQF
IDT72V3632L10PQF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (512 x 36 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA