72V36110L6BB8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V36110L6BB8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V36110L6BB8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 131KX36 6NS 144BGA
Duomenų lapai: 1.72V36110L6BB8.pdf2.72V36110L6BB8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 989 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
  • Pranešimas
72V36110L6BB8 specifikacijos
Dalies numeris 72V36110L6BB8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 989 pcs Duomenų lapas 1.72V36110L6BB8.pdf2.72V36110L6BB8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai IDT72V36110L6BB8
IDT72V36110L6BB8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.7M (131K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional