72V36110L6BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V36110L6BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V36110L6BB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 131KX36 6NS 144BGA
Duomenų lapai: 1.72V36110L6BB.pdf2.72V36110L6BB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 787 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 787 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
72V36110L6BB specifikacijos
Dalies numeris 72V36110L6BB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 787 pcs Duomenų lapas 1.72V36110L6BB.pdf2.72V36110L6BB.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai 800-1531
IDT72V36110L6BB
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.7M (131K x 36)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 166MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional