72V273L10PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V273L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
Duomenų lapai: 72V273L10PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V273L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V273L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 2593 pcs Duomenų lapas 72V273L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V273L10PFG8
IDT72V273L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (16K x 18)(32K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V273 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V273L10PF8
72V273L10PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
Sandelyje: 5089 pcs
parsisiųsti: 72V273L10PF8.pdf
RFQ
72V271LA20TF8
72V271LA20TF8
apibūdinimas: IC FIFO SS 16384X18 20NS 64QFP
Sandelyje: 5234 pcs
parsisiųsti: 72V271LA20TF8.pdf
RFQ
72V273L15PF8
72V273L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO 16384X18 15NS 80QFP
parsisiųsti: 72V273L15PF8.pdf
72V273L10PFI8
72V273L10PFI8
parsisiųsti: 72V273L10PFI8.pdf
72V273L10PFI
72V273L10PFI
parsisiųsti: 72V273L10PFI.pdf
72V273L10PFG
72V273L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP