72V271LA20PF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V271LA20PF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X18 20NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V271LA20PF8.pdf2.72V271LA20PF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V271LA20PF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V271LA20PF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5759 pcs Duomenų lapas 1.72V271LA20PF8.pdf2.72V271LA20PF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V271LA20PF8
IDT72V271LA20PF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 288K (32K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V271
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V271LA15TFI
72V271LA15TFI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
Sandelyje: 5481 pcs
parsisiųsti: 72V271LA15TFI.pdf
RFQ
72V273L10PFG
72V273L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP