72V265LA20PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V265LA20PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X18 20NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V265LA20PF.pdf2.72V265LA20PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V265LA20PF specifikacijos
Dalies numeris 72V265LA20PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4366 pcs Duomenų lapas 1.72V265LA20PF.pdf2.72V265LA20PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V265LA20PF
IDT72V265LA20PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA