72V265LA15TF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V265LA15TF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP
Duomenų lapai: 1.72V265LA15TF.pdf2.72V265LA15TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V265LA15TF specifikacijos
Dalies numeris 72V265LA15TF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5051 pcs Duomenų lapas 1.72V265LA15TF.pdf2.72V265LA15TF.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V265LA15TF
IDT72V265LA15TF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA