72V251L20J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V251L20J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V251L20J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 20NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V251L20J8.pdf2.72V251L20J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V251L20J8 specifikacijos
Dalies numeris 72V251L20J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4729 pcs Duomenų lapas 1.72V251L20J8.pdf2.72V251L20J8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V251L20J8
IDT72V251L20J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 72K (8K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 50MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V251
Prieigos laikas 12ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V251L15PFGI
72V251L15PFGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32QFP
Sandelyje: 4300 pcs
parsisiųsti: 72V251L15PFGI.pdf
RFQ
72V251L15PFGI8
72V251L15PFGI8
Sandelyje: 5004 pcs
parsisiųsti: 72V251L15PFGI8.pdf
RFQ
72V253L6PF
72V253L6PF
apibūdinimas: IC FIFO 4096X18 6NS 80QFP
parsisiųsti: 72V253L6PF.pdf
72V253L6BCG
72V253L6BCG
apibūdinimas: IC FIFO 4096X18 6NS 100BGA
parsisiųsti: 72V253L6BCG.pdf
72V251L15PFI8
72V251L15PFI8
parsisiųsti: 72V251L15PFI8.pdf
72V251L20PF
72V251L20PF
parsisiųsti: 72V251L20PF.pdf
72V251L20J
72V251L20J
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4096X18 20NS 32PLCC
parsisiųsti: 72V251L20J.pdf
72V251L15PFI
72V251L15PFI
parsisiųsti: 72V251L15PFI.pdf
72V253L6BC
72V253L6BC
parsisiųsti: 72V253L6BC.pdf
72V251L15PF8
72V251L15PF8
parsisiųsti: 72V251L15PF8.pdf
72V251L20PF8
72V251L20PF8
parsisiųsti: 72V251L20PF8.pdf
72V253L6PF8
72V253L6PF8
parsisiųsti: 72V253L6PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus