72V251L15PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V251L15PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32QFP
Duomenų lapai: 1.72V251L15PFGI.pdf2.72V251L15PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
72V251L15PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V251L15PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4300 pcs Duomenų lapas 1.72V251L15PFGI.pdf2.72V251L15PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai IDT72V251L15PFGI
IDT72V251L15PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 72K (8K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional