72V243L7-5PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V243L7-5PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 2048X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 72V243L7-5PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
72V243L7-5PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V243L7-5PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3249 pcs Duomenų lapas 72V243L7-5PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V243L7-5PFGI
IDT72V243L7-5PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (2K x 18)(4K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi -