72V243L7-5PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V243L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 2048X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V243L7-5PF.pdf2.72V243L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V243L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V243L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5586 pcs Duomenų lapas 1.72V243L7-5PF.pdf2.72V243L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V243L7-5PF
IDT72V243L7-5PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 36K (2K x 18)(4K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V243
Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V243L7-5BC
72V243L7-5BC
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO 2048X18 7-5NS 100BGA
Sandelyje: 3167 pcs
parsisiųsti: 72V243L7-5BC.pdf
RFQ
72V243L6PFG8
72V243L6PFG8
apibūdinimas: IC FIFO 2048X18 6NS 80QFP
Sandelyje: 4015 pcs
parsisiųsti: 72V243L6PFG8.pdf
RFQ
72V245L10PF8
72V245L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 4KX18 10NS 64QFP
parsisiųsti: 72V245L10PF8.pdf
72V245L10PF
72V245L10PF
parsisiųsti: 72V245L10PF.pdf
72V243L6PF
72V243L6PF
parsisiųsti: 72V243L6PF.pdf
72V243L7-5PFGI8
72V243L7-5PFGI8
apibūdinimas: IC FIFO 2048X18 7-5NS 80QFP
parsisiųsti: 72V243L7-5PFGI8.pdf
72V243L6PF8
72V243L6PF8
parsisiųsti: 72V243L6PF8.pdf
72V243L7-5BCI
72V243L7-5BCI
parsisiųsti: 72V243L7-5BCI.pdf
72V243L7-5PFGI
72V243L7-5PFGI
parsisiųsti: 72V243L7-5PFGI.pdf
72V243L7-5PFI
72V243L7-5PFI
parsisiųsti: 72V243L7-5PFI.pdf
72V243L7-5PF8
72V243L7-5PF8
parsisiųsti: 72V243L7-5PF8.pdf
72V243L6BCG
72V243L6BCG
apibūdinimas: IC FIFO 2048X18 6NS 100BGA
parsisiųsti: 72V243L6BCG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus