72V231L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V231L15PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X9 15NS 32-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V231L15PFI.pdf2.72V231L15PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V231L15PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V231L15PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4884 pcs Duomenų lapas 1.72V231L15PFI.pdf2.72V231L15PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai 800-2334
IDT72V231L15PFI
IDT72V231L15PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (2K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V231
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V231L15J8
72V231L15J8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X9 15NS 32-PLCC
Sandelyje: 4338 pcs
parsisiųsti: 72V231L15J8.pdf
RFQ
72V231L15J
72V231L15J
Sandelyje: 5196 pcs
parsisiųsti: 72V231L15J.pdf
RFQ
72V231L20PF
72V231L20PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X9 20NS 32-TQFP
parsisiųsti: 72V231L20PF.pdf
72V231L15PFGI8
72V231L15PFGI8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X9 15NS 32-TQFP
parsisiųsti: 72V231L15PFGI8.pdf
72V231L15PFGI
72V231L15PFGI
parsisiųsti: 72V231L15PFGI.pdf
72V231L15PFI8
72V231L15PFI8
parsisiųsti: 72V231L15PFI8.pdf
72V233L6BC
72V233L6BC
apibūdinimas: IC FIFO 1024X18 6NS 100BGA
parsisiųsti: 72V233L6BC.pdf
72V231L15PF8
72V231L15PF8
parsisiųsti: 72V231L15PF8.pdf
72V231L20J
72V231L20J
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X9 20NS 32-PLCC
parsisiųsti: 72V231L20J.pdf
72V231L15PF
72V231L15PF
parsisiųsti: 72V231L15PF.pdf
72V231L20PF8
72V231L20PF8
parsisiųsti: 72V231L20PF8.pdf
72V231L20J8
72V231L20J8
parsisiųsti: 72V231L20J8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus