72V231L15PFGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V231L15PFGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 2048X9 15NS 32-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V231L15PFGI8.pdf2.72V231L15PFGI8.pdf
  • Pranešimas
72V231L15PFGI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V231L15PFGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6287 pcs Duomenų lapas 1.72V231L15PFGI8.pdf2.72V231L15PFGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LQFP Kiti vardai IDT72V231L15PFGI8
IDT72V231L15PFGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (2K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Autobusas kryptimi Uni-Directional