72V205L15TFI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V205L15TFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V205L15TFI8.pdf2.72V205L15TFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V205L15TFI8 specifikacijos
Dalies numeris 72V205L15TFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5397 pcs Duomenų lapas 1.72V205L15TFI8.pdf2.72V205L15TFI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V205L15TFI8
IDT72V205L15TFI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5K (256 x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V205
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V205L20TF
72V205L20TF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 16KX9 20NS 64QFP
Sandelyje: 4559 pcs
parsisiųsti: 72V205L20TF.pdf
RFQ
72V205L15TFGI
72V205L15TFGI
apibūdinimas: IC MEM FIFO 16KX9 64QFP
Sandelyje: 4444 pcs
parsisiųsti: 72V205L15TFGI.pdf
RFQ
72V205L20PF
72V205L20PF
parsisiųsti: 72V205L20PF.pdf
72V2101L10PF
72V2101L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SS 131X18 10NS 64QFP
parsisiųsti: 72V2101L10PF.pdf
72V205L15PFI8
72V205L15PFI8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
parsisiųsti: 72V205L15PFI8.pdf
72V205L20TF8
72V205L20TF8
parsisiųsti: 72V205L20TF8.pdf
72V2101L10PF8
72V2101L10PF8
parsisiųsti: 72V2101L10PF8.pdf
72V205L15TF8
72V205L15TF8
parsisiųsti: 72V205L15TF8.pdf
72V205L15TF
72V205L15TF
parsisiųsti: 72V205L15TF.pdf
72V205L15TFGI8
72V205L15TFGI8
parsisiųsti: 72V205L15TFGI8.pdf
72V205L15TFI
72V205L15TFI
parsisiųsti: 72V205L15TFI.pdf
72V205L20PF8
72V205L20PF8
parsisiųsti: 72V205L20PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus