72V205L15TFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V205L15TFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO 16KX9 64QFP
Duomenų lapai: 72V205L15TFGI.pdf
  • Pranešimas
72V205L15TFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V205L15TFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4444 pcs Duomenų lapas 72V205L15TFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Paketas / dėžutė 64-LQFP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5K (256 x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA