72V06L25JGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V06L25JGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V06L25JGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ASYNCH 8192X18 25NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V06L25JGI.pdf2.72V06L25JGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
32 pcs
  • Pranešimas
72V06L25JGI specifikacijos
Dalies numeris 72V06L25JGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3167 pcs Duomenų lapas 1.72V06L25JGI.pdf2.72V06L25JGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V06L25JGI
IDT72V06L25JGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 144K (16K x 9)
Funkcija Asynchronous FWFT palaikymas No
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 28.5MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA Autobusas kryptimi Uni-Directional