72V06L25J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V06L25J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V06L25J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ASYNCH 8192X18 25NS 32PLCC
Duomenų lapai: 1.72V06L25J8.pdf2.72V06L25J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V06L25J8 specifikacijos
Dalies numeris 72V06L25J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5582 pcs Duomenų lapas 1.72V06L25J8.pdf2.72V06L25J8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC (14x11.46)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas No Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT72V06L25J8
IDT72V06L25J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties dydis 144K (16K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Asynchronous
FWFT palaikymas No Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 28.5MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA