71V67602S166PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67602S166PFG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V67602S166PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 1.71V67602S166PFG8.pdf2.71V67602S166PFG8.pdf
  • Pranešimas
71V67602S166PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 71V67602S166PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 7524 pcs Duomenų lapas 1.71V67602S166PFG8.pdf2.71V67602S166PFG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT71V67602S166PFG8
IDT71V67602S166PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14)