71V67602S166BGG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67602S166BGG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V67602S166BGG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 1.71V67602S166BGG8.pdf2.71V67602S166BGG8.pdf
  • Pranešimas
71V67602S166BGG8 specifikacijos
Dalies numeris 71V67602S166BGG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5004 pcs Duomenų lapas 1.71V67602S166BGG8.pdf2.71V67602S166BGG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V67602S166BGG8
IDT71V67602S166BGG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 9Mb (256K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)