71V3556SA133BGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA133BGI8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3556SA133BGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 71V3556SA133BGI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
71V3556SA133BGI8 specifikacijos
Dalies numeris 71V3556SA133BGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 13890 pcs Duomenų lapas 71V3556SA133BGI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V3556SA133BGI8
IDT71V3556SA133BGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22)