71V3556SA133BGGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA133BGGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3556SA133BGGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 71V3556SA133BGGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
168 pcs
  • Pranešimas
71V3556SA133BGGI specifikacijos
Dalies numeris 71V3556SA133BGGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 13799 pcs Duomenų lapas 71V3556SA133BGGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V3556SA133BGGI
IDT71V3556SA133BGGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22)