71016S12YG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S12YG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71016S12YG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Duomenų lapai: 71016S12YG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
71016S12YG8 specifikacijos
Dalies numeris 71016S12YG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 56591 pcs Duomenų lapas 71016S12YG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 12ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-SOJ
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai 800-1404-2
IDT71016S12YG8
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount