71016S12PHG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S12PHG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71016S12PHG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Duomenų lapai: 71016S12PHG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
260 pcs
  • Pranešimas
71016S12PHG specifikacijos
Dalies numeris 71016S12PHG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 56252 pcs Duomenų lapas 71016S12PHG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 12ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-TSOP II
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai 800-2110
IDT71016S12PHG
IDT71016S12PHG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount