70T3539MS133BCI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3539MS133BCI8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70T3539MS133BCI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 256CABGA
Duomenų lapai: 1.70T3539MS133BCI8.pdf2.70T3539MS133BCI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 492 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
  • Pranešimas
70T3539MS133BCI8 specifikacijos
Dalies numeris 70T3539MS133BCI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 492 pcs Duomenų lapas 1.70T3539MS133BCI8.pdf2.70T3539MS133BCI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.4 V ~ 2.6 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 256-LBGA Kiti vardai IDT70T3539MS133BCI8
IDT70T3539MS133BCI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (512K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17)