70T3539MS133BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70T3539MS133BCG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 256CABGA
Duomenų lapai: 70T3539MS133BCG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 488 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
70T3539MS133BCG specifikacijos
Dalies numeris 70T3539MS133BCG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 488 pcs Duomenų lapas 70T3539MS133BCG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.4 V ~ 2.6 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 256-LBGA Kiti vardai IDT70T3539MS133BCG
IDT70T3539MS133BCG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (512K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17)
Laikrodžio dažnis 133MHz Prieigos laikas 4.2ns